Jsme tu pro Vás!

zavolejte nám, vinotékám rozumíme a rádi Vám poradíme a pomůžeme s nákupem Karel Černý
+420 605 727 860
prodej@specshop.cz Kontakty

Domácívinoteky.cz je součástí sítě
našich specializovaných obchodů

Hodnocení - domacivinoteky.cz

Celkem (4.5 známka/ 225 hlasů):
Logo - Domacivinoteky.cz

Chlazení vína v domácnosti: Absolutně tichá vinotéka Dunavox

Dát si doma dvojku skvělého vína anebo sektu je v letním období k nezaplacení. Předpokladem vynikajícího zážitku z chuti a vůně je ovšem správná teplota tohoto jedinečného alkoholického nápoje. Zajistit ji můžete velmi originálně a efektivně prostřednictvím kvalitní vinotéky. Těch je na trhu hned několik, nicméně mnohé se vyznačují tím, že nedokážou chladit konstantně dle potřeby a také nepříjemným hlukem, který vás rychle odradí od jakékoli degustace. I proto se vyplatí tichá vinotéka od společnosti Dunavox.

Nulová hlučnost, maximální zážitek z chuti

Moderní tichá domácí vinotéka Dunavox DAH-18.65 se vyznačuje především absolutně nulovou hlučností. Úplně mírný zvuk je zapříčiněn pouze cirkulací plynu zajišťujícího chlazení. Unikátní nulové hlučnosti je dosaženo díky přítomnosti kombinace speciálního termočlánku a plynu. Teplotu si velmi pohodlně nastavíte za pomocí přepínače majícího celkem 3 polohy, a to +10℃, +15℃ a +18℃. Nastavení si přesně přizpůsobíte konkrétnímu vínu a teplotě okolí.

Design na jedničku

Vzhledově se jedná o elegantní model vyznačující se policemi s vysoce kvalitního dřeva, které jsou lemovány chromovanými součástmi. Kapacita zařízení je stanovena na 18 lahví vína. Samozřejmostí je i ochrana před nežádoucími pachy, která je řešena za pomocí uhlíkového filtru. Zapomenout nelze ani na automatické odmrazování a 100% ochranu před slunečním zářením díky plným dveřím. Z pohledu energetické náročnosti se tato tichá chladnička na víno řadí do třídy A.

Spolehlivý výrobce s tradicí

Firma Dunavox se řadí mezi nejznámější hráče na poli prodeje chladicích skříní. Nabízí jak klasické volně stojící varianty vinoték, tak i provedení určená k vestavbě. Vybrat si mohou zákazníci i podle velikosti a potřeby chlazení určitého množství vína. Zvolit si zkrátka budete moci z mnoha výrobků za rozumné ceny.

_vyrp11_180dah-18-65pc-open-door

Nejprodávanější Produkty

DUNAVOX DX-30.80DK

13 999 Kč

DUNAVOX DAU-17.57DSS

21 499 Kč

Liebherr WTb 4212

29 990 Kč

DUNAVOX DX-28.88KF

9 999 Kč

www.domacivinoteky.cz

OVEŘENÝ OBCHOD

74 297

našich zákazníků = záruka bezpečného nákupu
i pro Vás!