Dvouzónové vinotéky s kapacitou kolem 30 lahví vína

V případě, že naši zákazníci hledají chladničku na víno pro domácí využití, nejčastěji volí některý z volně stojících nebo i vestavných modelů s dvěma teplotními zónami a kapacitou kolem 30 lahví vína.

Přinášíme Vám proto malý přehled modelů vinoték DUNAVOX, které těmto parametrům odpovídají a které Vás dozajista nadchnou nejen svým moderním designem a precizním zpracováním, ale také těmi nejmodernějšími technologiemi.

Mezi volně stojící vinotéky patří DUNAVOX DX-30.80DK, která se řadí k nejprodávanějším volně stojícím chladničkám na víno. Tento model disponuje kapacitou 30 lahví vína (typ Bordeaux) a je vybaven kvalitním kompresorem, který spolehlivě udrží nastavenou teplotu. Díky 2 samostatným zónám poskytuje vinotéka kvalitní uložení jak bílých, tak i červených vín. Ty se ukládají na výsuvné dřevěné police, které umožňují snadný přístup k jednotlivým vínům. Ve spodní části je prostor – drátěný koš – pro prezentaci 4 stojících lahví, ale využít ho můžete i pro uložení již otevřeného vína. Sklo na dveřích je opatřeno UV filtrem, který chrání uložené lahve proti škodlivým UV paprskům. Odmrazování je automatické.

Dunavox DX-30.80DK

Výhradně vestavným modelem je vinotéka DUNAVOX DAB-36.80, která disponuje kapacitou 36 lahví vína. O chlazení se i v tomto případě stará kompresor, teplotu můžete nastavit v rozmezí od +5 °C až do +20 °C, a to na zcela intuitivním digitálním ovládacím panelu. I tento model je vybaven dřevěnými výsuvnými policemi a sklem s ochranným UV filtrem. Vinotéka je k dispozici ve 3 provedeních – černé, nerezové a bílé.

Dunavox DAB-36.80

Takzvanou univerzální vinotékou, kterou lze jak vestavět, tak využít jako volně stojící je model DUNAVOX DAU-32.78. I tento model je k dispozici ve 3 provedeních (černé, nerezové nebo bílé) tak, aby si mohl vybrat i ten nejnáročnější zákazník. DAU-32.78 spadá do energetické třídy A a uložíte do ní až 32 lahví vína. Jedná se o luxusní kompresorovou vinotéku s dřevěnými výsuvnými policemi a teplotním rozsahem od +5 °C do +18 °C (spodní zóna +5 až +10 °C, vrchní zóna +10 až +18 °C), která se bude vyjímat v moderních interiérech.

Dunavox DAU-32.78