Hledáte řešení pro archivaci vína?

HAIER vyrábí spotřebiče pro domácnost již více než 30 let. Mezi jejich sortiment patří i vinotéky, které poskytují optimální podmínky pro skladování i ochranu vína jako je konstantní teplota a vlhkost.

Pro skutečné milovníky a znalce vína přináší HAIER prémiové řešení v podobě vinotéky HAIER HWS247FDU1 určené pro archivaci vína. Její plná dvířka jsou v provedení kartáčovaného černého nerezu, které brání přístupu světla k vínu. Zachovává tak ještě déle aroma, barvu a chuť, a navíc díky svému nadčasovému designu bude slušet i vašemu interiéru. Její provoz je téměř neslyšitelný (37 dB) a energeticky úsporný (energetická třída D).

 

HAIER HWS247FDU1

 

Vinotéka umožňuje možnost vzdálené správy pomocí aplikace hOn. Kdykoliv můžete na dálku spustit jakoukoliv funkci a máte navíc přístup k široké škále doplňkových funkcí a obsahu, včetně řízení vašich zásob vína. Aplikace hOn také poskytuje informace o stavu údržby a tipy pro předcházení poruch a maximalizaci výkonu a dlouhověkosti spotřebiče. A co víc, připojené vinotéky lze propojit i s Amazonem a chytrými reproduktory Alexa a Google Home.

Aplikace je navíc u tohoto modelu propojena s platformou Vivino – stačí naskenovat štítek lahve a získáte informace o svém víně, o jeho ideálním párování s jídlem i jeho hodnocení zákazníky. Naskenováním etikety si vytváříte dynamický vinný lístek, díky čemuž máte své zásoby vína neustále pod kontrolou. A pokud hledáte perfektní víno pro napárování s jídlem, stačí se jen nechat inspirovat. Aplikace vám v sekci „Inspire me“ nabídne hned několik možností.

Vinotéka HAIER HWS247FDU1 je vybavena 3D LED osvětlením přinášejícím perfektní viditelnost, ochranou proti UV záření a vysokou účinností chlazení. Samozřejmostí jsou pak uzamykatelné dveře.

Celkově řečeno, jedná se o spolehlivé řešení pro skladování a ochranu vaší sbírky vína.