HumiBox - vinotéka za rozumnou cenu

Vinice osvětlená zapadajícím sluncem. Ať už se tato vinice nachází kdekoliv, jedná se o vskutku dech beroucí pohled. S domácími vinotékami značky HumiBox si trochu této atmosféry můžete přenést k sobě domů.

 

Humibox, původem ze Španělska, se zabývala zakázkovou výrobou vinoték pro vinařství. Zde se s nimi setkala firma Better Trading, která je začala dovážet i k nám. Ačkoliv dnes se již nejedná o zakázkovou výrobu, kvalita ani zdaleka neklesla.

 

Humibox

 

Domácí vinotéka HumiBox se pyšní jednou z nejvyšších kvalit na trhu. Toho je dosaženo těmi nejnáročnějšími výrobními standardy. Ať už si vyberete jakoukoliv vinotéku této značky, můžete si být jisti, že jste si vybrali správně.

 

Humibox

 

Lednice na víno HumiBox jsou nejenom kvalitní, ale i velice moderní výrobky. A to nejen designem, ale i provedením a kvalitou použitých komponentů. Nejdůležitější z těchto součástí je chladící systém. Ten je buď kompresorový nebo elektročlánkový. Elektročlánky mají tu výhodu, že jsou velice tiché a téměř bezporuchové. Pro chlazení kompresorem hraje především nízká spotřeba, ale ani v ostatních parametrech nemá problém se vyrovnat elektročlánkovému chlazení. Dalšími důležitými součástmi vinoték mohou být například skla odrážející UV záření, které by jinak mohlo víno znehodnotit.

 

Humibox

 

Už na první pohled jsou vidět kořeny v zakázkové výrobě. Samozřejmostí jsou dřevěné police, které nejenom že slouží k zlepšení udržování vlhkosti a snížení teplotních výkyvů, ale také skvěle vypadají a přinesou vám autentický pocit vinice.

Na našich webových stránkách najdete široký výběr vinoték od HumiBox, které patří k velice populárním a zákazníky oblíbeným výrobkům. Tuto pozici drží již několik let a za tu dobu získaly mnoho spokojených zákazníků. Přidat se k nim můžete i Vy!