HumiBox představuje nový systém uchycení lahví

Vinotéka HumiBox představuje novou řadu s označením BU-LV. Jedná se o chladničky na víno vycházející z modelové řady oblíbených vinoték BU, které jsou vhodné jak pro vestavbu, tak i jako samostatně stojící. Luxusní design v provedení předních dveří Steel nebo Dark a inovativní technologie řadí tyto vinotéky k tomu nejlepšímu, co je k dostání na českém trhu.

Novinkou je unikátní systém uchycení lahví – Label view, který umožňuje dokonalou prezentaci. Vinotéky jsou proto vhodné nejen do moderních prostor restaurací, vináren, ale zaujmou i v moderně řešené kuchyni či obývacím pokoji.

Humibox BU-143 LV

Řada BU-LV disponuje moderním dotykovým ovládacím displejem, protipachovým uhlíkovým filtrem i funkcí winter care zajišťující dotápění v případě poklesu okolní teploty. Vinotéky jsou dále vybaveny stabilizačním systémem pro snížení vibrací kompresoru, sklem opatřeným UV filtrem pro eliminaci škodlivého slunečního záření, automatickým odmrazováním nebo bílým LED osvětlením. Zajímavostí je dvoukomorová konstrukce dveří, která eliminuje energetické ztráty.

K dispozici je jak menší domácí vinotéka HumiBox BU-40 LV určená k uložení 40 lahví vín v provedení Steel, tak prostornější HumiBox BU-143 LV v černém provedení. S kapacitou až 143 lahví vína se bude vyjímat především v restauracích, kde zákazníky zaujme na první pohled a personálu ulehčí hledání vybraného vína.