LIEBHERR - prémiové skladování vína

Přinášíme pár tipů na vinotéky LIEBHERR, které patří mezi TOP na trhu. Vyznačují se německou kvalitou, precizností zpracování a dokonalým designem.

 

Liebherr WKes 653 nabízí skladování vína v atraktivním balení, které se hodí do každého interiéru. Tato vinotéka pojme až 12 lahví Bordeaux. Ty se ukládají na dřevěné police vyrobené z masivního bukového dřeva. Vnitřní prostor je zároveň vybaven elegantní zásuvkou pro uložení doplňků k vínu, čokolád nebo bonbonů. Teplota lze nastavit mezi 5 °C a 20 °C, díky čemuž je Liebherr WKes 653 vhodný pro skladování červeného i bílého vína a šampaňského. Energeticky úsporné LED osvětlení lze ovládat pomocí funkce stmívání vytvářející dokonalou atmosféru bez ovlivnění teploty vína. Teplota, vibrace a světlo jsou ostatně nejdůležitějšími faktory ovlivňující správné skladování.

Liebherr WTes 653

 

Naším dalším tipem je vinotéka Liebherr WTes 1672. Teplotu lze v každé ze dvou teplotních zón nastavit mezi 5 °C a 20 °C. Jedná se o temperovaný model chladničky na víno, který disponuje funkcí ohřevu pro udržení přesné teploty. Za tím stojí elektronická regulace v kombinaci s nejmodernější klimatizační technikou. Kromě funkce konstantní teploty vytváří ideální klima s výjimečnou kvalitou vzduchu. Konstrukce této chladničky na víno využívá chlazení s nuceným oběhem vzduchu a stálý přívod čerstvého vzduchu přes snadno vyměnitelný filtr s aktivním uhlím. Speciálně vyvinuté tiché kompresory zajišťují, že vinotéka produkuje nejnižší možné vibrace. Kvalitní vína milují klid a ticho!

Liebherr WTes 1672

 

Mezi prémiové modely patří také třízónová chladnička Liebherr WTes 5872, která je určena pro uskladnění až 178 lahví. Tato chladnička na víno dokáže uspokojit i ty největší nespokojence. Vinotéka poskytuje chytrý a zároveň elegantní způsob skladování vína, a zároveň vytváří ideální podmínky pro úspěšné zrání vín – konstantní kvalitu vzduchu, stabilní teplotu a tiché skladování bez vibrací. Speciálně vyvinutý tichý kompresor zajišťuje, že jsou produkovány nejnižší možné vibrace, což umožňuje vínu plně dozrát. Skleněná výplň předních dveří je vybavena UV ochranou, vnitřní prostor disponuje filtrem s aktivním uhlím. To vše přispívá k eliminaci nežádoucích vlivů jako je světlo a zápach. Tři teplotní zóny lze nastavit zcela individuálně na teploty v rozmezí mezi 5 °C až 20 °C. Tento model je také vybaven poplašným systémem, který uživatele upozorní na ponechání otevřených dveří nebo na snížení zvolených teplot.

Energeticky úsporné LED stropní osvětlení nejen že nevydává prakticky žádné teplo, ale je i stmívatelné.  I tento model je vybaven funkcí konstantní teploty a stálého přívodu čerstvého vzduchu přes vyměnitelný filtr s aktivním uhlím. Vlhkost se pohybuje mezi 50 a 80 procenty, což umožňuje vínu při zrání dýchat a zabránit nežádoucímu vysychání korkových zátek. Atraktivní police z bukového dřeva s hladkými teleskopickými kolejnicemi jsou doplněny o jedinečnou výsuvnou prezentační poličku, na které snadno vystavíte vaše nejlepší vína.

Liebherr WTes 5872