Nový HORECA model DUNAVOX DX-147.280K

Novinkou na našem e-shopu je velkokapacitní vinotéka DUNAVOX DX-147.280K, která nalezne své uplatnění nejen v HORECA segmentu, ale zároveň i v náročnějších domácnostech, kde je potřeba správně uskladnit větší počet lahví vín. Tento model společnosti DUNAVOX totiž disponuje kapacitou až 147 lahví (typ Bordeaux) a poskytuje tak spoustu prostoru pro bezpečné a šetrné uložení. To vše ve velmi povedeném černém provedení s dveřmi s černým ocelovým rámem a skleněnou tónovanou výplní s UV filtrem. Dřevěné výsuvné police jsou uloženy na držácích s gumovým vypodložením, které dokážou absorbovat nežádoucí nárazy a vibrace.

DUNAVOX DX-147.280K

Mezi doplňkové funkce a vybavení patří mimo jiné možnost uzamčení, uhlíkový filtr a příjemné vnitřní modré osvětlení. Dalším z benefitů je celková konstrukce, která umožňuje vinotéku použít jako vestavbu i jako volně stojící.

Jedná se o šikovného pomocníka, který získává kladné hodnocení i za pořizovací cenu, která nepřekračuje 30tis. Kč. Pokud tedy hledáte esteticky povedenou vinotéku, která disponuje dobrým poměrem cena vs. výkon, můžeme vám tento model jen doporučit.

DUNAVOX – expert ve světě vinoték