Smart vinotéky CASO WineExclusive

Máte rádi moderní technologie? V tom případě jsou pro vás novinky na www.domacivinoteky.cz jako stvořené. Jedná se 5 nových modelů vinoték CASO z řady CASO WineExclusive.

Již dříve jsme informovali o tom, že lze vinotéka CASO ovládat přes Wi-Fi připojení. Jednalo se o modelovou řadu CASO WineChef Pro, která se pyšní čistým nerezovým designem. Vzhledem ke spokojenosti mnoha zákazníků přibylo k těmto modelům 5 novinek vyrobených v elegantním a moderním celo-černém provedení.

Možnost Wi-Fi připojení Vám usnadní veškerou obsluhu a nastavení na minimum. Stačí mít nainstalovanou aplikaci CASO Control App, která je k dispozici pro iOS i Andriod.

CASO Control App

Díky moderním funkcím a schopnosti ovládat teploty ve dvou zónách kdekoli z aplikace v telefonu jsou tyto chladničky na víno opravdu výjimečné. Dvouzónový chladicí systém poskytuje optimální podmínky vhodné pro skladování červeného i bílého vína. Mezi další vybavení patří izolační sklo s UV filtrem pro optimální ochranu aroma, vynikající tepelná izolace, dotykové ovládání nebo výsuvy na kuličkových ložiskách.

Podle zvoleného modelu můžete vybírat od malých s kapacitou 24 lahví vína, přes střední určených k uložení 66 lahví, až po velkokapacitní ideální pro podniky a sběratele vína.

CASO WineExclusive

CASO WineExclusive 24 SmartCASO WineExclusive 38 SmartCASO WineExclusive 66 SmartCASO WineExclusive 126 SmartCASO WineExclusive 180 Smart