Jsme tu pro Vás!

zavolejte nám, vinotékám rozumíme a rádi Vám poradíme a pomůžeme s nákupem Karel Černý
+420 605 727 860
prodej@specshop.cz Kontakty

Domácívinoteky.cz je součástí sítě
našich specializovaných obchodů

Hodnocení - domacivinoteky.cz

Celkem (4.5 známka/ 225 hlasů):
Logo - Domacivinoteky.cz

Domácí vinotéky DUNAVOX

Pokud jste o této značce neslyšeli, pak zatím nepatříte mezi spokojené majitele domácí vinotéky. Společnost Dunavox je mladá energická společnost, která si rychle vydobyla své místo mezi nejlepšími výrobci vinoték.

Proč si koupit domácí vinotéku DUNAVOX?

Ne vždy je lehké víno někam uložit, obzvláště pokud pro něj chcete tu optimální teplotu a podmínky. Někteří si kvůli tomu zřizují vlastní sklepy na víno, ale ti co takovéto sklepy mít nechtějí nebo nemohou mít, si kupují domácí vinotéky. Lednice na víno Dunavox představují pestrou paletu výrobků, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Vinotéky Dunavox se hodí jak do restaurací tak i do běžných domácností.

Výběr vinotéky

Vinotéky Dunavox jsou rozděleny do pěti řad. Díky tomuto přehlednému rozdělení si každý může vybrat přesně takový výrobek jaký mu bude vyhovovat.

Malé kompresorové vinotéky

Malé kompresorové vinotéky Dunavox jsou vhodné především pro domácnosti. Jejich skladovací kapacita je mezi 16 a 48 lahvemi vína, což je více než dostačující pro většinu milovníků vína. Všechny tyto vinotéky jsou v elegantním černém provedení.

Kuchyňská série

Výrobky z této série vám umožní profesionální uskladnění vína ve vaší kuchyni. S těmito lednicemi na víno Dunavox se dá uskladnit dost vína i pro ty nejnáročnější zákazníky. Můžete si vybrat z jednozónových a dvouzónových vinoték. Vinotéky mohou být vybaveny buď nerezovými nebo celoprosklenými dveřmi. Některé modely je možné vestavět.

Exkluzivní

Toto je vrcholová série firmy Dunavox. Zde naleznete ty nejluxusnější výrobky. Lednice na víno Dunavox jsou skvělým doplňkem každé moderní kuchyně. Obrovskou předností vinoték Dunavox je policový systém, který vám umožní snadnou manipulaci s vínem a jeho uskladnění. Jestliže se rozhodnete pro jeden z exkluzivních modelů, zvolíte tu nejlepší možnou variantu.

Gastronomie

Série vinoték Dunavox HORECA je určena především pro restaurační zařízení nebo ty nejnáročnější z nejnáročnějších. Tyto lednice na víno Dunavox jsou vyvedeny v elegantním černém provedení s vnitřním osvětlením a uzamykatelnými dveřmi. Vzhled lahodí oku a je velice reprezentativní. Pro firmy je zde možnost užití jejich loga. Uvnitř je vinotéka vybavena uhlíkovým filtrem a policemi, které tlumí nárazy. Sklo je potaženo vrstvou, která zabraňuje pronikání UV světla. Díky těmto technologim vydrží víno ve skvělém stavu po velmi dlouhou dobu.

Termočlánkové

Termočlánkové vinotéky Dunavox na rozdíl od všech předcházejících nepracují na základě kompresoru, ale pouze pomocí elektrického proudu. Díky tomu jsou naprosto tiché a díky absenci pohyblivých součástí je jejich poruchovost takřka nulová. Je důležité si vybrat správnou kinotéku, a proto nepodceňte rozhodování o vnitřním systému chlazení.


Náš e-shop

V našem e-shopu naleznete rozsáhlý sortiment vinoték za výborné ceny. Pokud si koupíte jednu z lednic na víno Dunavox, dozajista s ní budete spokojeni, protože se jedná o špičkové výrobky vyráběné nejmodernějšími výrobními postupy. Zkrátka, lednice na víno Dunavox by měla mít své místo v každé kuchyni.

dunavox-1

Nejprodávanější produkty značky Dunavox

Počet lahví: 30, Typ chlazení: kompresorové, Počet tep. zón: 2

DUNAVOX DX-30.80DK
(16)

13 999 Kč s DPH

Počet lahví: 17, Typ chlazení: kompresorové, Počet tep. zón: 2

DUNAVOX DAU-17.57DSS
(8)

21 499 Kč s DPH

Počet lahví: 28, Typ chlazení: kompresorové, Počet tep. zón: 1

DUNAVOX DX-28.88KF
(9)

9 999 Kč s DPH

Počet lahví: 36, Typ chlazení: kompresorové, Počet tep. zón: 2

DUNAVOX DAB-36.80DSS
(2)

38 299 Kč s DPH

Počet lahví: 17, Typ chlazení: kompresorové, Počet tep. zón: 2

DUNAVOX DX-17.58SDSK/DP
(3)

19 999 Kč s DPH

Počet lahví: 94, Typ chlazení: kompresorové, Počet tep. zón: 2

DUNAVOX DX-94.270DBK
(5)

38 899 Kč s DPH

Nejprodávanější Produkty

DUNAVOX DX-30.80DK

13 999 Kč

DUNAVOX DAU-17.57DSS

21 499 Kč

Liebherr WTb 4212

29 990 Kč

DUNAVOX DX-28.88KF

9 999 Kč

www.domacivinoteky.cz

OVEŘENÝ OBCHOD

74 292

našich zákazníků = záruka bezpečného nákupu
i pro Vás!