Domácí vinotéky Humibox

Vinice osvětlená zapadajícím sluncem. Ať už se tato vinice nachází kdekoliv, jedná se o vskutku dech beroucí pohled. S domácími vinotékami si můžete trochu této atmosféry přinést k sobě domů.

O značce HumiBox

Firma HumiBox, původem ze Španělska, se zabývala zakázkovou výrobou vinoték pro vinařství. Zde se s nimi setkala firma Better Trading, která je začala dovážet i k nám. Ačkoliv dnes se již nejedná o zakázkovou výrobu, kvalita ani zdaleka neklesla.

Kvalita, modernost a luxus, zkrátka HumiBox

Domácí vinotéky HumiBox se mohou pyšnit jednou z nejvyšších kvalit na trhu. Toho je dosaženo těmi nejnáročnějšími výrobními standardy. Ať už si vyberete jakoukoliv vinotéku této značky, můžete si být jisti, že jste si vybrali správně.

Lednice na víno HumiBox jsou nejenom kvalitní, ale i velice moderní výrobky. A to nejen designem, ale i provedením a kvalitou použitých komponent. Nejdůležitější z těchto součástí je chladící systém. Ten je buď kompresorový nebo elektročlánkový. Elektročlánky mají tu výhodu, že jsou velice tiché a téměř bezporuchové. Pro chlazení kompresorem hraje především nízká spotřeba, ale ani v ostatních parametrech nemá problém se vyrovnat elektročlánkovému chlazení. Dalšími důležitými součástmi vinoték mohou být například skla odrážející UV záření, které by jinak mohlo víno znehodnotit.

Lednice na víno HumiBox patří k nejluxusnějším vinotékám na trhu. Už na první pohled jsou vidět kořeny v zakázkové výrobě. U dražších modelů najdete například i kožený potah korpusu a přední strany polic. Samozřejmostí jsou dřevěné police, které nejenom že slouží k zlepšení udržování vlhkosti a snížení teplotních výkyvů, ale také skvěle vypadají a přinesou vám autentický pocit vinice.

Náš e-shop

Na našich webových stránkách najdete široký výběr vinoték od firmy HumiBox. Lednice na víno HumiBox patří k velice populárním a zákazníky oblíbeným výrobkům. Tuto pozici drží již několik let. Za tu dobu získaly mnoho spokojených zákazníků. Tak se k nim také přidejte.