CASO – vinotéky s možností dálkového ovládání

Dostal jste chuť na kávu a nechce se Vám vstávat z gauče? Potřebujete na dálku pustit závlahu na zahradě nebo přitopit v dětském pokoji? Nebo jste při odchodu zapomněl pustit vysavač? V dnešní době to již není žádný problém. Stačí disponovat moderními přístroji, které se dají z větší části ovládat přes Wi-Fi nebo Bluetooth a vše si pohodlně nastavíte jedním dotykem na Vašem chytrém telefonu nebo tabletu.

Stejně tak může fungovat i ovládání Vaší chladničky na víno. Vinotéky CASO z modelové řady CASO WineChef Pro totiž disponují možností Wi-Fi připojení, které Vám veškerou obsluhu a nastavení ulehčí na úplné minimum. Stačí mít nainstalovanou aplikaci CASO Control App, která je k dispozici pro iOS i Andriod. Po prvotním přihlášení a spárování vinotéky s aplikací už bude vše jednoduché a pohodlné.

Tato modelová řada má v nabídce hned 4 vinotéky s kapacitou od 40 do 180 lahví vína. Vybrat si tak můžete variantu jak pro domácí využití, tak i pro umístění v restauraci. Ve všech případech se jedná o dvouzónovou vinotéku, kde si můžete nastavit teplotu chlazení na 5–20 ° C. Vinotéky jsou vybaveny kompresorem s plynulým chodem, izolačním sklem pro úsporu energie a vysoce kvalitním provedením dveří z nerezové oceli. Díky přednímu způsobu odvětrávání mohou být tyto chladničky na víno buď volně umístěny nebo zabudovány.

CASO domácí vinotéka nabízí ten správný přístup k temperování vína i k jejímu dlouhodobému uchování. O Vaše víno s nimi bude profesionálně postaráno.

 

CASO WineChef Pro 40

CASO WineChef Pro 126

CASO WineChef Pro 126-2D

CASO WineChef Pro 180

CASO