Jsme tu pro Vás!

zavolejte nám, vinotékám rozumíme a rádi Vám poradíme a pomůžeme s nákupem Karel Černý
+420 605 727 860
prodej@specshop.cz Kontakty

Domácívinoteky.cz je součástí sítě
našich specializovaných obchodů

Hodnocení - domacivinoteky.cz

Celkem (4.5 známka/ 225 hlasů):
Logo - Domacivinoteky.cz

Dunavox - kvalita, technologie a skvělý design za rozumnou cenu

Obliba vinoték Dunavox stále stoupá

Vinoka Dunavox si získává stále silnější pozici na trhu díky své kvalitě, použitým technologiím, mnoha designovým provedením i příznivé ceně.

Jednou z předností této značky je její orientace výhradně na výrobu domácích vinoték. Díky tomu se nejedná pouze o předělané chladničky s prosklenými dvířky, jak je tomu u většiny jiných výrobců, ale o sofistikované přístroje, které jsou konstruované přímo pro uskladnění vína.

Díky tomu bude o Vaše víno postaráno stejně tak dobře jako v pravém vinařském sklepě.

Výhodou originální konstrukce (především u větších vinoték) je její materiál. V případě úplného naplnění vinotéky např. 80 lahvemi vína, je už zatížení boků značné, a proto u některých levnějších konkurenčních produktů dochází k takzvanému vyboulení bočnic. Kvalitní materiál a vyztužení těmto problémům předchází.  

Z dalších technických "vychytávek" můžeme zmínit například antivibrační uložení kompresoru, UV filtr, uhlíkový filtr, pokročilou digitální regulaci a mnoho dalších.

Velkou výhodou je také možnost otočení otevírání dveří, která je k dispozici u většiny modelů chladniček na víno Dunavox. Provádí se přímo u výrobce, proto je nutné tuto změnu nahlásit předem. 

V neposlední řadě je ukazatelem kvality i velice nízké procento reklamací, které si Dunavox i přes širokou modelovou nabídku stále drží. Věříme, že i Vy si vyberete. Volně stojící nebo vestavná vinotéka, s jednou nebo dvěma zónami, s termočlánkovým nebo kompresorovým typem chlazení - vždy se bude jednat o praktického společníka pro Vaše poklidné večery.

Dunavox
Dunavox
Dunavox
Dunavox
Dunavox

Nejprodávanější Produkty

DUNAVOX DX-30.80DK

13 999 Kč

DUNAVOX DAU-17.57DSS

21 499 Kč

Liebherr WTb 4212

29 990 Kč

DUNAVOX DX-28.88KF

9 999 Kč

www.domacivinoteky.cz

OVEŘENÝ OBCHOD

74 297

našich zákazníků = záruka bezpečného nákupu
i pro Vás!