Liebherr WTb 4212 pomocník pro restaurace a kavárny

Plánujete otevřít novou restauraci nebo kavárnu a hledáte to nejlepší? Máme pro Vás jeden tip, se kterým budete 100 % spokojeni. Jedná se o luxusní kompresorovou vinotéku LIEBHERR WTb 4212, která disponuje 6 teplotními zónami, takže v ní snadno nastavíte správnou teplotu nejen pro červené nebo bílé víno, ale také pro šampaňské, prosecco i další alkoholické nebo nealkoholické nápoje. Navíc je prostorná – skladovat se v ní dá až 200 lahví standardní velikosti 0,75 l bordeaux.

 

Liebherr WTb 4212

 

A že se nejedná pouze o chladící skříň Vás přesvědčí řada technologií a dalších vymožeností, kterými je tato vinotéka vybavena. Mimo jiné se jedná například o tónované izolační sklo, které je navíc opatřeno UV filtrem zabraňujícím pronikání pro víno škodlivých UV paprsků. Vaše zásoba vína je tak nejen dobře chráněna, ale zároveň je i stylově prezentována směrem k zákazníkům.

Tato domácí vinotéka také poskytuje vloženým lahvím ideální vlhkost vzduchu. Kdo by nevěděl – lahve mají být správně skladovány v horizontální poloze. Důvodem je to, aby korkové zátky zevnitř nevysychaly, nicméně dobré je to podpořit i z druhé strany, a tak lze podle potřeby vlhkost vzduchu v této klimatizované chladničce na víno ještě zvýšit nad standardní úroveň přepnutím ventilátoru z automatického na trvalý provoz.

V případě, že Vám nevyhovuje nastavení vinotéky s otevíráním dveří doprava, nezoufejte. Stačí připsat do poznámky v objednávce, že chcete změnit směr otevírání a vinotéku si tak přizpůsobíte svému interiéru.

Mezi další benefity patří alarm otevřených dveří, který se aktivuje již po 60 sekundách, dětská pojistka, filtr s aktivním uhlím pro zaručení optimální kvality vzduchu, integrované vytápění umožňující dosažení vyšší vnitřní teploty úložného prostoru v porovnání s vnější teplotou (to může být důležité například při dlouhodobém skladování červeného vína), regulace vlhkosti vzduchu za pomoci lávového kamene nebo antivibrační kompresor zajišťující šetrné skladování. I nepatrné otřesy totiž mohou narušit proces zrání – v průběhu otřesů dochází k nežádoucímu usazování tříslovin.

Tento model je vhodný nejen k uložení lahví určených k rychlé konzumaci, ale zároveň se jedná o vinotéku, která dokáže nabídnout vše potřebné pro kvalitní dlouhodobé skladování. Nyní je navíc vinotéka k dostání za akční cenu.

LIEBHERR představuje v oblasti chlazení to nejlepší, co je na trhu v současné době k dispozici.