Luxusní vinotéky LIEBHERR

Chcete si pořídit opravdu kvalitní vinotéku, která bude vybavena nejmodernějšími technologiemi? Inspirujte se u vinoték LIEBHERR, které v současnosti patří ke špičce na trhu.

Zakladatelem společnosti byl Hans Liebherr a to již v roce 1949. Mnohé z vás možná překvapí, že společnost začínala s jeřáby a stavební technikou, jejíž výrobu si udržuje dodnes. Firma se postupně rozrůstala a ruku v ruce s tím přibyly do sortimentu společnosti i kuchyňské spotřebiče jako například lednice, mrazničky nebo i domácí vinotéky.

Liebherr 

Vinotéka Liebherr patří k tomu nejlepšímu, co na trhu najdete. Nejenom, že nepostrádají moderní design, ale také jejich vybavení je velice moderní. Pro ideální uchování vína bývají vybaveny uhlíkovými filtry, sklem odrážejícím UV záření, upravitelnou vlhkostí i intuitivním ovládáním. Domácí vinotéka Liebherr je vybavena kompresorovým typem chlazení. Díky použití moderních postupů při výrobě a vysokému výrobnímu standardu se jedná i o velmi tiché přístroje, které neprodukují žádné rušivé vibrace.

Lednice na víno Liebherr nejsou jenom kvalitní po technologické stránce, ale také po stránce pohodlí obsluhy. Dozajista vás potěší dřevěné výsuvné police s tichými dojezdy, které výrazně zjednoduší manipulaci s lahvemi nebo vnitřní osvětlení, díky kterému nebudete tápat a v pološeru luštit etikety jednotlivých lahví.

Na našich stránkách najdete více než dvě desítky domácích vinoték Liebherr. Najdete mezi nimi vinotéky jednozónové, dvouzónové, vestavné i samostatně stojící. U všech těchto lednic na víno máte jistotu té nejvyšší kvality a komfortu. Neváhejte a připojte se k mnoha spokojeným zákazníkům, kteří si vychutnávají luxus domácí vinotéky Liebherr.

 

Liebherr