Vinotéky HAIER – novinka na našem e-shopu

Novinkou na e-shopu domacivinoteky.cz jsou vinotéky HAIER, které se vyznačují velice dobrým poměrem ceny a výkonu. Vybírat můžete mezi malými jednozónovými i dvouzónovými modely určenými pro domácí využití nebo modely s možností uložení většího počtu vín, které jsou primárně určeny pro HORECA segment jako jsou restaurace, kavárny, bary, hotely nebo penziony.

Společnost HAIER není žádným nováčkem na trhu. Jedná se o výrobce s více než 30letou tradicí, který vyvíjí spotřebiče vyhovující potřebám těch nejnáročnějších zákazníků. Mezi jejich hlavní hodnoty patří moderní design, kvalita a inovace. Nespornou výhodou chladniček na víno HAIER je také prodloužená záruka, kterou výrobce po registraci zakoupeného výrobku garantuje. Jedná se o prodlouženou záruku 5 let + 12 let na kompresor.

A pokud přeci jen váháte s koupí, tak vás určitě přesvědčí kolekce vín, kterou k zakoupené vinotéce dostanete zcela ZDARMA. Dopřejte si příjemný večer s partnerem nebo přáteli ve společnosti správně nachlazeného vína.

Haier